Борди в стилі Зе: одесити оголосили збір коштів

Чи спроможний новообраний Президент Володимир Зеленський проявити політичну волю та припинити ганебну «традицію», що дісталась йому від попередніх Президентів, і не допустити реваншу старих обличь?

Таким питанням задається сьогодні багато хто в Україні.

Одеська громадсько-політична спільнота вирішила не просто чекати відповіді на це доволі гостре питання, а самотужки діяти, аби достукатися вчасно до Президента.

Слід зазначити, громадськість доволі креативно підійшла до цього питання та розробила план дій у стилі новообраного Президента. На спільному обговоренні було прийнято рішення розмістити на рекламних конструкціях, розташованих по місту в Одесі або у столиці, рекламний текст зі своїми вимогами. А також нагадати таким чином Президенту про місцеве владне свавілля, яке коїться у місті останні роки.

«Давайте РАЗОМ нагадаємо Президенту Зе про обіцяне! Про те, що ми всі від нього найбільше чекаємо. Одеса потребує нових обличь у владі! Досить зневажати одеською громадою та віддавати наше місто і весь регіон на розграбування корумпованим “елітам”. Досить розглядати Одеську область, як джерело збагачення нових, обласних прокурорів, голів СБУ, “губернаторів”, їх команд та сімей. Досить!!!», – з таким закликом звернувся до громадянської спільноти одеський політичний діяч Олег Михайлик.

Слід зазначити, в Одесі громадські діячі вже зіткнулися з проблемою розміщення інформаціїї у такому форматі – жодне рекламне агенство поки не наважилось розмістити її на своїх рекламних площинах. Як повідомили вони на нещодавній пресс-конференції в Одеській політичній платформі, скоріш за все рекламні агенства відмовляють тому, що побоюються реакції місцевої влади.

Однак, це не зупиняє активну одеську спільноту. Станом на зараз оголошено збір коштів на розміщення тексту звернення до Президента на декількох рекламних бордах по місту.

Усі небайдужі до подальшої долі своєї країни можуть зробити свій внесок на рахунок або на картку благодійного фонду БФ Фонд Олега Михайлика

картка Приватбанку 5169 3324 0534 1275
р/р 26007054200352
МФО банку 328704
Отримувач: БФ “Фонд Олега Михайлика”
ЄДРПОУ отримувача 41880752
Позначка: “благодійний внесок для розміщення реклами”.

Нагадаємо, одеські журналісти та громадсько-політичні діячі звернулися, 7 травня, на прес-брифінгу в Одеській політичній платформі до новообраного Президента з вимогою негайної зміни керівництва в Одеському регіоні та недопущення повернення до влади старих облич, таких, як колишній губернатор Максим Степанов.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *