Від Зеленського вимагають принципово змінити якість влади в Одесі

Від новообраного Президента України Володимира Зеленського вимагають принципово змінити якість влади в Одесі, зазначив одеський політик, лідер одеського осередку політичної партії «Народний Рух України» Михайло Кузаконь.

«У нас в рамках однієї держави існує дві держави: тіньова і публічна. Більшість громадян це розуміє. І те, що більшість людей на президентських перегонах віддала голоси Зеленському —   людині, яка донедавна до політики не мала жодного відношення, це і є сформульований запит суспільства на нові обличчя. Яскравий приклад тіньової держави — Одеса. Чому? Бо бандитська влада контролює більшість ЗМІ в Одесі і формує картинку,  яка не відповідає абсолюно дійсності. А всі рішення і грабунок, напади на людей з активною громадською позицію, тиск на громадське суспільство — це відбувається в тіньовій державі. І це впливає на нашу якість життя і відповідно на якість влади. Від нового Президента ми будемо вимагати, аби принципово якість влади була змінена в Одесі», — розповів Кузаконь.

«Керівники правоохоронних органів собі не належать, вони належать старій гнилій системі.Вони в таких умовах, що обслуговують цей олігархічно-кримінальний клан Труханова-Галантерника, який засів в Одесі. А нам потрібні люди, які будуть служити громаді і державі», —  додав одеський політик.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *