Забудова єдиного військового аеродрому в Одесі підриває обороноздатність України: що вирішить суд

Мер Одеси Геннадій Труханов та промерські депутати знищують обороноздатність України, здійснюючи незаконну забудову території військового аеродрому комерційними об’єктами в інтересах кримінально-олігархічного клану Галантерника-Труханова, вважає одеський громадсько-політичний діяч Михайло Кузаконь.

Він повідомив, що у п’ятницю 31 травня 2019 року о 9:30 в Приморському районному суді м. Одеси відбудеться судове засідання за його позовом щодо скасування рішень Одеської міської ради, яким надається дозвіл КП «Міське капітальне будівництво» на розробку проекту відводу земельної ділянки безпосередньо на території військового аеродрому «Одеса-Шкільний» для подальшої забудови.
Судова справа № 522/17431/17, суддя Домусчі Л.В.

На його думку, підкотрольний місцевій владі суд може постановити, що права позивача — громадянина і члена територіальної громади — не порушені, що є абсурдним формулюванням і відвертим спротивом корумпованої системи.

«Військовими підтверджено, що Одеська міська рада прийняла рішення про забудову території єдиного в Одеській області функціонуючого військового аеродрому «Одеса-Шкільний» незаконно, без будь-якого погодження з ними. Відсутні погодження і з прикордонниками. Мер Одеси та промерські депутати знищують обороноздатність України задля забудови території військового аеродрому комерційними об’єктами — цілком в шкурних інтересах кримінально-олігархічного клану Галантерника-Труханова, що поки панує в Одесі. Запрошуємо усіх, кому важлива доля Одеси, доля України!» — проінформував Кузаконь.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *