Одеська міська ради чи Верховна Рада – хто кого?

Поки тривають кулуарні торги за місця в списках до Верховної Ради, у Держархбудінспекції придумали ноу-хау як наплювати на закон і працювати за чіткими схемами, а точніше як напрацювати на жнива для партії Гройсмана.

Одеська міська рада прийняла рішення, яке суперечить містобудівному закону!!! По суті створюється прецедент, який показує повне нехтування всіма процедурами і правилами в угоду відкатам і корупційним схемам!!

Отож, не зумівши витіснити керівника департаменту ДАБІ в Одеській області керівництво Держархбудінспекції винайшло ноу-хау, яке по суті нівелює діяльність територіальних органів і переміщає пульт управління дозвільними документами в конкретні потрібні руки. Ну а навіщо читати закони, коли є задачі і плани з викачування грошей із забудовників!?

Ноу-хау авторства нового керівництва ДАБІ полягає в тому, що документи з ЦНАПу направлятимуться не в канцелярію Департаменту ДАБІ в Одеській області, а конкретній особі, в даному випадку Фірко Юлії Віталіївні.

Таким чином всі забудовники будуть направлятися не в ЦНАП, а далі до Фірко. І Департамент цілий не потрібен, і начхати на незручного керівника Буюклі. Геніально!! А генії в цьому контексті Айхель Олена Володимирівна та її подруга за покликанням, відома особистість в корупційних колах Одеської області. Саме вони і провели через Одеську міську раду рішення, що ніби то змінює процедуру надходження документів в місцеве ДАБІ і дозволяє начхати на містобудівне законодавство.

На практиці, усе відбуватиметься наступним чином: адміністратор ЦНАПу через електронну систему надаватиме Фірко відповідні скановані копії документів без передачі та реєстрації через канцелярію Департаменту оригіналів документів. Такий механізм дозволяє здійснювати потрібні махінації і закріпить корупційні схеми в області.

Також ДАБІ відібрала у департаменту повноваження з реєстрації об’єктів будівництва із класом наслідків СС2. Таким чином, замість подачі документів за місцезнаходженням об’єктів, що є зручно для забудовників, вони мають везти їх на Київ. А там вже керманичі вирішать, кого казнити, а кого помилувати.

Хочу звернути увагу всіх забудовників Одеської області! Ці нововведення ставлять під сумнів законність та юридичну силу зареєстрованих з порушенням процедури документів та в подальшому призведуть до судових спорів та скасування зареєстрованих документів.

В результаті злочинних дій керівництва ДАБІ Кузьміна Сергія Сергійовича та Айхель Олени Володимирівни ДАБІ штучно зосередила в своїх “руках” майже усю владу у сфері дозвільно-реєстраційних функцій Одеської області задля зміцнення системи хабарництва у сфері держархбудконтролю!

Куди дивляться правоохоронні, антикорупційні органи?? Куди дивиться команда нового Президента??? Одеська, Харківська, і вже навіть Хмельницька область, про це згодом, підключені до програми Жнива на партію Гройсмана!!!

Скільки ще областей потрібно підключити до схем для викачування данини із забудовників, щоб Президент розчистив систему містобудування від пройдисвітів, що пнуться до влади лише для кишенькових інтересів!!!

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *