Саакашвілі звинуватив мера Одеси Труханова у «відкатах» в АП

Екс-президент Грузії та колишній очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що міський голова Одеси Геннадій Труханов регулярно надсилав «відкати» до Адміністрації президента.

Із такою заявою Міхеіл Саакашвілі виступив у прямому ефірі політичного ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1». За його словами, мер Одеси надсилав гроші до АП, таким чином «відмиваючи» кошти.

«Туди гроші відсилалися, а назад приходили у валізі, готівкою, вони завжди приходили до Адміністрації президента. Так що це прекрасна можливість відмивати гроші. Не потрібно розповідати, що кошти лежать на депозитах (йдеться про реформу децентралізації – прим. ред.). Вони лежать у швейцарських та інших банках, але не на депозиті міста», – запевнив Саакашвілі.

За його словами, після зміни керівництва та складу прокуратури, схема, про яку він розповів, актуалізується в інформаційному просторі та, вочевидь, буде розслідуватися правоохоронцями.

Нагадаємо, що Геннадій Труханов пов’язаний із низкою резонансних розслідувань та обвинуваченнями у корупційній діяльності. Зокрема, йдеться про так звану справу заводу «Краян», де міський голова Одеси обвинувачується у розкраданні державних коштів.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *