МАЙНО В КРИМУ ТА РОСІЙСЬКІ САНКЦІЇ: ЩО ВІДОМО ПРО НОВОГО ГОЛОВУ ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ

Марія Горбань, Слідство.Інфо

Президент Володимир Зеленський призначив керівником Служби зовнішньої розвідки народного депутата від «Батьківщини» Владислава Бухарєва.

Бухарєв усе життя працює на державних посадах, та в його деклараціях чимало нерухомості, десятки тисяч збережень готівкою та на рахунках у закордонних банках, дорогі автомобілі й годинники. Одна з квартир нового керівника зовнішньої розвідки розташована поряд зі штабом Зеленського, а інша — по сусідству з нерухомістю Першої леді в Криму.

Щоправда, торік він заробив 817 тисяч, а його дружина — трохи більш як 90 тисяч гривень.

Що відомо про нового керівника Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарєва — розповідає Слідство.Інфо.

Служба безпеки, Верховна Рада й концерти від «Кварталу»

Одразу після служби в армії в 1992 році Владислав Бухарєв почав працювати в СБУ, і пропрацював там 15 років на різних посадах. Від 2007-го по 2010 рік був першим заступником начальника податкової служби. У Службу безпеки повернувся в березні 2014-го — на посаду першого заступника СБУ його призначив в.о. президента Олександр Турчинов. З липня до жовтня того ж року Бухарєв також працював офіцером з особливих доручень голови СБУ.

У тому ж 2014-му Бухарєв став народним депутатом — його обрали на мажоритарному окрузі на Сумщині від «Батьківщини». Він часто навідується у свій округ й в останні роки організовує там виступи «Кварталу 95» та «Ліги Сміху». Разом з ними також виступає й молодша донька Бухарєва Юлія, яка активно підтримуєпрезидента Зеленського.

У грудні 2018 року Владислав Бухарєв серед іще 200 депутатів потрапив до санкційного списку Росії, що передбачає повне заморожування коштів, цінних паперів і майна в РФ.

Народний депутат Борис Тарасюк (ліворуч) і тодішній нардеп від «Батьківщини» (нині — керівник Служби зовнішньої розвідки) Владислав Бухарєв під час засідання Верховної Ради в Києві, 20 грудня 2016 року. УНІАН

Два лексуси та сусідство з Першою леді

Владислав Бухарєв усе життя працював у держструктурах, а його дружина Олена — вчителька російської мови та світової літератури в київському ліцеї.

Та в декларації народного депутата Бухарєва за 2018 рік чимало нерухомості, кілька автівок і коштовності.

Зокрема, у власності Бухаревих дві квартири в столиці на 100 й майже 220 квадратів. Їм належить будинок на 700 квадратів і земля в селі Вишеньки під Києвом. Приблизна вартість подібного будинку в тому районі — близько 40 мільйонів гривень.

Також доньці Юлії належить земельна ділянка та квартира на понад 75 квадратних метрів у житловому комплексі DESNA residence у передмісті столиці. Така квартира коштує понад 1,2 мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Абсолютно таємно: чому перший заступник голови СБУ Баканов не показуватиме декларацію

Одна з квартир Бухарєва — на Білоруській вулиці в Києві, де раніше був один зі штабів Володимира Зеленського. Саме там під час передвиборчої гонки поліція знайшла «прослушку».

Окрім іншого, Олена Бухарєва володіє нерухомістю в окупованому Криму. У 2011 році вона придбала квартиру в елітному житловому комплексі по сусідству з Лівадійським палацом в Ялті. Там, до речі, має квартиру й перша леді Олена Зеленська. Ціна за  квадратний метр у цьому комплексі стартує від 3,5 тисяч доларів.

Також сім’я задекларувала чотири автомобілі — два Lexus, Toyota Land Cruiser і Volkswagen Multivan 2017 року, вартістю від 1,3 мільйона гривень, який Бухарєву передала в безоплатне користування людина на ім’я Олександр Коротєєв. Він же торік подарував доньці Бухарєва Юлії два подарунки на майже в 1,5 мільйони гривень.

Сам Владислав Бухарєв також подарував доньці два подарунки на понад 15 мільйонів гривень. Щоправда, торік депутат заробив лише 817 тисяч, а його дружина — 91 тисячу гривень. Також Олена Бухарєва отримала півмільйона як відсотки з рахунку в Латвії, де зберігає 400 тисяч доларів. Окрім цього, вона також зберігає майже 85 тисяч євро в Австрії. У готівці в родини Бухарєвих — 7 тисяч доларів, 6 тисяч євро та 58 тисяч гривень. Також Бухарєв задекларував чотири коштовні годинники, однак їхню вартість не вказав.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *