Тероризм, голод та жертви: в ООН попередили про можливі наслідки пандемії COVID-19

В організації вважають, що світ ще може уникнути ситуації, коли однорічна проблема може перетворитися в десятирічну проблему.

Поширення епідемії коронавірусу в бідних країнах може бумерангом вдарити по США, Європі та країнах Заходу, якщо вони не допоможуть подолати вірус в країнах, що розвиваються.

Про це пише «Голос Америки». «Ніхто не буде в безпеці, поки всі не будуть у безпеці. Нам потрібні надзвичайні заходи», – заявив він. За його словами, світ ще може уникнути ситуації, коли однорічна проблема може перетворитися в десятирічну проблему з усіма прогнозованими наслідками: «нестабільністю, міграцією, створенням умов для терористів». Зазначається, що пандемія досягне свого піку в бідних країнах через три місяці або півроку, і бідні країни вимагатимуть значних обсягів допомоги: «Якщо не діяти зараз, ми повинні бути готові до посилення конфліктів, голоду і смертності». У четвер ООН підвищив запит на допомогу для подолання пандемії в 50 бідних країнах Африки та Латинської Америки з 2 до 6,7 мільярда доларів. З моменту початкового запиту, виданого наприкінці березня, ООН вдалося зібрати 1 мільярд доларів США на подолання епідемії в 37 країнах.

https://www.unian.ua/world/koronavirus-prognoz-v-oon-zrobili-zhahliviy-prognoz-mozhlivih-naslidkiv-novini-svitu-10988669.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *