Джефф Безос може стати першим на планеті трильйонером

Наступною компанією, яка досягне ринкової вартості в $1 трлн, стане Google

https://mind.ua/news/20210994-dzheff-bezos-mozhe-stati-pershim-na-planeti-triljonerom-prognoz

Засновник Amazon Джефф Безос може стати першою людиною, чиї статки перевищать $1 трлн. Це випливає з дослідження сервісу консультацій для малого бізнесу Comparisun.

Зростанню багатства Безоса не завадить ні втрата $38 млрд в результаті розлучення, ні значні збитки через коронавірус. Оцінка капіталу Безоса за останні 5 років зростала із середнім темпом 34% на рік.

Такий темп зрештою призведе до того, що глава Amazon стане першим в світі трильйонером вже в 2026 році, коли йому буде 62 роки.

«Хоча ніхто ще не зміг накопичити трильйон доларів, Джефф Безос першим досяг позначки в $100 млрд і може стати першим у світі трильйонером раніше, ніж ви думаєте», – зазначають експерти.

За даними рейтингу Forbes, статки Безоса на 15 травня 2020 року оцінюють у $143,9 млрд, таким чином, він і зараз є найбагатшою людиною планети.

Засновник Facebook Марк Цукерберг може отримати статус трильйонера в молодшому віці, ніж Безос, згідно з нинішніми темпами зростання його статків – у віці 51 року.

Із 25 осіб, яких проаналізували експерти, тільки 11 реально мають шанс стати трильйонерами протягом свого життя, відповідно до темпів зростання їх багатства.

Наступною компанією, чия капіталізація подолає позначку в трильйон доларів (після техногігантів Apple і Microsoft), стане Google, вважають аналітики. Вона досягне цієї позначки протягом наступного року (як і Amazon, яка теж ставала «трильйонером», але ненадовго вибула з цього списку).

Цифри свідчать, що незабаром до них приєднається остання з компаній «великої четвірки» – Facebook, чия ринкова капіталізація в даний час складає $665 млрд. За останні п’ять років зростання компанії склало 24%, тож трильйонну позначку Facebook подолає в 2022 році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *