Вибори в Одеській області: кандидат купував голоси за 600 грн – фото

 

У одній з крамниць знайшли 10 тисяч гривень, призначених на підкуп

В одеському місті Кілія правоохоронці виявили факти підкупу виборців під час виборів до міської ради.

Про це в четвер, 26 квітня, повідомляє прокуратура області.

“Схема передбачала обман виборців і укладення безоплатних угод з кандидатом для проведення агітації, а згодом голосування за певних осіб. Вартість голосу виборця махінатори оцінили в 600 грн, які видавали частинами в три етапи”, – розповіли правоохоронці.

Крім того, 26 квітня, правоохоронці в приміщенні одного з магазинів у Кілії виявили понад 10 тисяч гривень, загорнутих в однотипні пакети з агітаційних листівок партії, а також копії договорів.

У прокуратурі нагадали, що за підкуп виборця, вчинений повторно групою осіб, Кримінальним кодексом передбачено до 7 років позбавлення волі (ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України).

З 10 березня на Одещині розпочався процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад Кілійської, Любашівської та Окнянської обʼєднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Нагадаємо, зараз за такі порушення тим, хто намагається підкупити виборця,  загрожує 3 роки в’язниці. Кабінет міністрів пропонує збільшити покарання у таких випадках щонайменше вдвічі.

Джерело:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *