Олег Михайлик: правда потрібна усім нам або чому я у Німеччині

Прооперований нещодавно у Німеччині одеський громадський діяч Олег Михайлик прийшов до тями та подякував лікарям, друзям та всім, хто не був байдужим до його непростої ситуації.

Слова подяки він записав на своїй сторінці у Фейсбуці та повідомив, що операція виявилася доволі складною. Дещо складнішою, ніж передбачали лікарі в Україні та Німеччині, оскільки довелося видалити разом із кулею ще й частину легені. Взагалі операція тривала більш ніж 5 годин. Та все вже позаду, він почувається задовільно, хоча й дуже засмучений станом речей в Україні.  Він наголосив, що завдяки повній індиферентності та бездіяльності українських правоохоронних органів він вимушений був шукати правди та справедливості за кордоном.

«Доброго дня, мої друзі! Навіть я ще в катетерах, але температура трохи спала. Тому вирішив одразу написати для тих, хто за мене переживає та хвилюється. Приємно виявилось, що таких людей дуже багато. Трохи про саму операцію. Вона виявилась дійсно набагато складнішою, ніж ми в Україні та лікарі в Німеччині попередньо очікували. Куля була дуже глибоко в тканині легені та ще прикрита аортою. Саме цю аорту куля розірвала після пострілу, причинивши мені велику втрату крові та клінічну смерть. Тому німецьким лікарям довелось вскривати груду клітину та видалити частину легені разом з кулею. А операція тривала замість запланованих 2-х годин майже 5.
Зараз вже все добре. Але мені доведеться буде залишитися в клініці в Мюнхені на довше», — написав він.

«Як це навіть могло таке зі мною, пересічною, майже нікому невідомою людиною трапитись?

  1. Тому  що Німеччина – це правильно у прямому та переносному сенсі
  2. Тому  що у Німеччині виявилися друзі, які мені дуже допомогли організаційно
  3. Тому що німецька влада взяла на себе витрати на операцію та експертизу, витрати суттєві
  4. Тому що я довіряю німецьким правоохоронцям
  5. Тому що операція  виявилася складнішою, ніж мені її передбачали в Україні, вона тривала більш ніж 5 (п’ять) годин. У результаті мені видалили частину легені разом із кулею.
  6. Тому що я хочу правди та справедливості та готовий йти на край землі за цією правдою, якщо правди в Україні не знайти.

Та ця правда потрібна не тільки мені, вона потрібна усім нам. Справедливість є і за неї треба боротися», — наголосив Олег Михайлик.

Нагадаємо, у вересні 2018 року на Олега Михайлика був скоєний  зухвалий напад недалеко від його дому та у декількох кроках від одеського Управління Національної поліції. У результаті він був тяжко поранений — куля пройшла через руку та потрапила у легеню. Там вона зупинилася, ледь не зачепивши серце. У зв’язку з цим він пережив клінічну смерть.

У ході розслідування було затримано трьох громадян Грузії. У одного з них було вилучено зброю. На думку полійії саме з цієї зброї вони поцілили у Михайлика.

Операцію з вилучення кулі вирішено було проводити у Німеччині, оскільки довіри до українських правоохоронців немає і вони це  доказали на прикладі того, як готувався пакет необхідних документів щоб забезпечити правову допомогу Михайлику за кордоном. Така поведінка представників слідчих органів говорить про те, що куля у данній справі є одним з найважливіших речових доказів. Саме експертиза кулі може надати відповідь на питання з якої зброї поцілили у Михайлика та суттєво змінити хід слідства. Але все говорить про те, що українські правоохоронці не зацікавлені у експертизі даного речового доказу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *