Реанімуйте Україну: Олег Михайлик звернувся до демократів

Одеський політик, голова місцевої организації партії «Сила людей» Олег Михайлик звернувся до лідерів демократичних сил із призовом полишити політичні амбіції й об’єднатися, та спільними зусиллями надати шанс країні на одужання.

«Я звертаюся до кожного з Вас з медичного ліжка, після видалення з моїх легенів кулі, яка пройшла в небезпечній близькості від мого серця. Сьогодні вся країна лежить як я, травмована, але непереможена — в надії на одужання. Кілька днів тому, навколо мене працювала група професійних хірургів. Вони об’єднали свої зусилля в єдиній команді, яку вів головний лікар шпиталю. Якби кожен з них вів свою особисту операцію — у мене, як у пацієнта, не було б шансів. Тільки завдяки їх спільним зусиллям я вижив, бадьорий і поспішаю повернутися в Україну. Ви можете стати лікарями нашої держави, реанімувати Україну, дати всім нам шанс», — написав Олег Михайлик.

Як зазначив Михайлик, зараз дуже потрібно створити команду однодумців аби, спираючись на довіру громадськості, мати змогу повернути Україні майже втрачений шанс на реальні зміни. На виборах потрібен єдиний кандидат, який би об’єднував, а не роз’єднував українців.

«Сьогодні я закликаю вас об’єднатися, а демократичні сили — підтримати одного єдиного кандидата. Це наш шанс повернути країні ті набуття, які ми виграли під час Революції Гідності, але потім програли», — наголосив політик.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *