Олег Михайлик: Україна-це ми з вами. Виборюємо її!

Одеській громадський діяч Олег Михайлик  закликав українців зі всього світу продовжувати боротьбу за справедливість у своїй країні.

З таким відеозверненням він звернувся до всіх небайдужих співвітчизників  на своїй сторінці у Фейсбуці .

Він вважає, що саме українці, незалежно від місця знаходження, своїми руками можуть створити сучасну, демократичну та справедливу державу, в яку буде бажання повертатися.

До такого висновку одеський політик прийшов під час перебування у німецькому Мюнхені, де йому зробили операцію з вилучення кулі з легені після нападу. Саме всеобічна підтримка співвітчізників в Німеччині допомогла йому у доволі складній ситуації, в якій він опинився у зв’язку тим, що українські правоохоронні органи саботують розслідування та покривають замовників злочину.

Він дуже вражений тим, що, навіть перебуваючи за кордоном, українці об’єднуються заради майбутнього своєї країни, заради підтримки ідеалів Майдану. Україна варта того, щоб за неї боротися, впевнений Михайлик.

Також він висловив слова подяки учасникам Всесвітньої спілки українців та всім учасникам VII Global Ukrainians forum, який проходить зараз у Нью-Йорку:

«Зараз починає свою роботу Глобальний форум украінців за кордоном. Хочу подякувати всім українцям та Спілці українців за кордоном за те, що підтримували мене, зверталися до Генеральної прокуратури, Національної поліції, писали звернення до консульств та посольств інших держав. Хочу також подякувати всім українцям за кордоном за те, що вони продовжують опікуватися своєю Україною».

Нагадаємо, 22 вересня в Одесі на Олега Михайлика було скоєно напад. В нього поцілили з вогнепальної зброї неподалік від його дому. В результаті він пережив клінічну смерть. Згодом поліція заявила про затримку трьох осіб – громадаян Грузії, які, на думку поліції, причетні до злочину. В одного зі злочинців поліцейські вилучили зброю, яку долучили до матеріалів слідства. Українські поліцейські вважають, що це саме та зброя, з якої поцілили в політика.

Олег Михайлик відомий боротьбою проти незаконних забудов узбережжя  та активною критикою злочинної діяльності мера Одеси Генадія Труханова.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *